iAutokozmetika.sk

Kvalitná Autokozmetika a Motokozmetika

TURTLE WAX Ceramic 3 in 1 Detailer 500ml

TURTLE WAX Ceramic 3 in 1 Detailer 500ml

DOSTUPNOSŤ do 5 dní

Detailer - TURTLE WAX Ceramic 3 in 1 Detailer.

  • Cena: 13,21 €
  • Cena: 15,85 € s DPH

Výrobca: TURTLE WAX

TURTLE WAX Ceramic 3 in 1 Detailer 500ml.

Detailer - TURTLE WAX Ceramic 3 in 1 Detailer.

Predstavujeme Vám nové riešenie Turtle Wax Hybrid Ceramic 3 v 1 Detailer pre dlhodobú ochranu! Výsledkom pravidelného používania tohto výrobku je bezpečné čistenie a žiarivý povrch, ktorý súčasne poskytuje keramickú ochranu vášho vozidla. Turtle Wax Hybrid Solutions Ceramic 3 v 1 Detailer obsahuje umývacie polyméry na čistenie a ochranu bez škrabancov na všetkých povrchoch. Tento produkt udrží vzhľad exteriéru vášho vozidla nový a auto zostane dlhšie čisté so super hydrofóbnou bariérou, ktorá zabráni opätovnému usadzovaniu prachu na vonkajších povrchoch. S Turtle Wax Hybrid Solutions Ceramic 3 v 1 Detailer bude starostlivosť o vaše vozidlo jednoduchšia.

 

TURTLE WAX Ceramic 3 in 1 Detailer - Výsledkom pravidelného používania tohto výrobku je bezpečné čistenie a žiarivý povrch, ktorý súčasne poskytuje keramickú ochranu vášho vozidla. Turtle Wax Hybrid Solutions Ceramic 3 v 1 Detailer obsahuje umývacie polyméry na čistenie a ochranu bez škrabancov na všetkých povrchoch. Tento produkt udrží vzhľad exteriéru vášho vozidla ako nový a auto zostane dlhšie čisté so super hydrofóbnou bariérou, ktorá zabráni opätovnému usadzovaniu prachu na vonkajších povrchoch. Umývanie bez vody – čistenie bez poškriabania, vhodné na všetky povrchy. Syntetické voskové polyméry zvýrazňujú hĺbku farby, lesk a jas. Super hydrofóbne a SiO2 polyméry odpudzujú vodu formou korálkového efektu a zároveň chránia pred chemikáliami.

 

Balenie: 500ml

JC 1L: 31,700€

Hmotnosť: 0,550Kg

Skladové číslo: 10354

Výrobca: TURTLE WAX

 

 

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrane osobných údajov.   Viac info