iAutokozmetika.sk

Kvalitná Autokozmetika a Motokozmetika

TURTLE WAX Ceramic Polish & Wax - Leštenka s voskom 500ml

TURTLE WAX Ceramic Polish & Wax - Leštenka s voskom 500ml

DOSTUPNOSŤ do 5 dní

Leštenka s voskom TURTLE WAX Ceramic Polish & Wax.

  • Cena: 13,21 €
  • Cena: 15,85 € s DPH

Výrobca: TURTLE WAX

TURTLE WAX Ceramic Polish & Wax - Leštenka s voskom 500ml.

TURTLE WAX Ceramic Polish & Wax - Táto nová inovatívna technológia používa leštiace činidlá, ktoré odstraňujú jemné škrabance, oxidáciu laku a stopy po výrení. Syntetické voskové polyméry ktoré zvýrazňujú hĺbku farby, lesk a jas, spolu so super hydrofóbnymi a SiO2 polymérmi dodajú EXTRÉMNU schopnosť odpudzovať vodu formou korálkového efektu a vytvoria ochranu proti chemikáliám. Tieto vlastnosti spolu vytvoria jedinečnú alternatívu šetriacu čas.

Ponúka možnosť strojovej aplikácie.

Tento produkt je ideálny pre tých, ktorí hľadajú všetko v jednom výrobku. Táto nová a inovatívna technológia používa leštiace činidlá, ktoré odstraňujú škrabance a jemné poškodenie laku, syntetické voskové polyméry ktoré zvýrazňujú hĺbku farby, lesk, jas a super hydrofóbne a SiO2 polyméry ktoré dodávajú EXTRÉMNU schopnosť odpudzovať vodu formou korálkového efektu a vytvára ochranu proti chemikáliám na niekoľko mesiacov.

 

Balenie: 500ml

JC 1L: 31,700€

Hmotnosť: 0,550Kg

Skladové číslo: 10353

Výrobca: TURTLE WAX

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrane osobných údajov.   Viac info