iAutokozmetika.sk

Kvalitná Autokozmetika a Motokozmetika

TURTLE WAX Ceramic Wet Wax - Mokrý vosk 500ml

TURTLE WAX Ceramic Wet Wax - Mokrý vosk 500ml

DOSTUPNOSŤ do 5 dní

Mokrý autovosk TURTLE WAX Ceramic Wet Wax.

  • Cena: 13,21 €
  • Cena: 15,85 € s DPH

Výrobca: TURTLE WAX

TURTLE WAX Ceramic Wet Wax - Mokrý vosk 500ml.

Mokrý autovosk TURTLE WAX Ceramic Wet Wax.

TURTLE WAX Ceramic Wet Wax - Najnovšia rada Turtle Wax Hybrid Solutions je navrhnutá pre najnáročnejších detailistov v tomto odvetví. Táto šikovne vypracovaná rada profesionálnych produktov je na trhu najprístupnejšia z hľadiska jednoduchého použitia a ceny. Vďaka dokonalej zmesi najnovších technológií v oblasti starostlivosti o vozidlo, spojenej s desaťročnými skúsenosťami spoločnosti Turtle Wax, má Hybrid Solutions priniesť bezkonkurenčné výsledky. Vozidlá ošetrené hybridnými riešeniami budú mať nielen zrkadlový lesk a trvanlivú ochranu pre dnešné povrchové úpravy, ale bude pripravený na cestu na akékoľvek neočakávané dobrodružstvo!

TURTLE WAX Ceramic Wet Wax - Pre dokonalý lesk a odolnosť v jednom kroku za mokra. Tento výrobok používajte pravidelne, aby sa auto rýchlo lesklo a zároveň bola poskytnutá keramická ochrana a podpora hydrofóbnych polymérov na povrchu vášho vozidla. Super hydrofóbne a Sio2 polyméry okamžite dodajú schopnosť odpudzovať vodu formou korálkového efektu a vytvoria ochranu proti chemikáliám. Syntetické voskové polyméry – zvýrazňujú hĺbku farby, lesk a jas. Keramický mokrý vosk urýchľuje sušenie, zabraňuje vzniku škvŕn od vody a šetrí čas.

 

Balenie: 500ml

JC 1L: 31,700€

Hmotnosť: 0,550Kg

Skladové číslo: 10355

Výrobca: TURTLE WAX

 

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrane osobných údajov.   Viac info