iAutokozmetika.sk

Kvalitná Autokozmetika a Motokozmetika

TURTLE WAX Ceramic Wash & Wax - Autošampón s voskom 1420ml

TURTLE WAX Ceramic Wash & Wax - Autošampón s voskom 1420ml

DOSTUPNOSŤ do 5 dní

Autošampón s voskom TURTLE WAX Ceramic Wash & Wax.

  • Cena: 9,13 €
  • Cena: 10,95 € s DPH

Výrobca: TURTLE WAX

TURTLE WAX Ceramic Wash & Wax - Autošampón s voskom 1420ml.

TURTLE WAX Ceramic Wash & Wax - Prémiový autošampón s vyváženým PH, ktorý je bezpečný pre všetky vonkajšie povrchy a povrchy ošetrené technológiou keramického nanášania. Toto umývanie poskytuje maximálnu hydrofóbnosť (odpudivosť vody) už po prvom použití. Super hydrofóbne a SiO2 polyméry zvyšujú schopnosť odpudzovať vodu formou korálkového efektu a vytvárajú ochranu proti chemikáliám po celé mesiace. Syntetické voskové polyméry zvýrazňujú hĺbku farby, lesk a jas. Má osviežujúcu tropickú vôňu.

-Bezpečné umývanie vďaka Hydroglide (kĺzavým) polymérom
-Syntetické vosky zabezpečia brilantný lesk
-Dvojitá ochrana pridaním SiO2 odolným voči bežným chemikáliám
-Odpudzuje vodu a nečistoty so super hydrofóbnym efektom

 

Čistenie bez škrabancov na všetkých povrchoch, ktoré zanechávajú žiarivý lesk s chemicky odolnou ochranou, ktorá trvá mesiace - Polyméry Super Hydrophobic & SiO2 vytvárajú odolnú bariéru pre povlakované aj nepotiahnuté automobily, ktoré zvyšujú koróziu vody a lepenie, čo šetrí čas pri sušení - Vylepšuje vzhľad a dodáva lesk vonkajšiemu plastu a čalúneniu - Kolekcia Hybrid Solutions obsahuje sladkú ovocnú vôňu.

 

Balenie: 1420ml

JC 1L: 7,711€

Hmotnosť: 1,520Kg

Skladové číslo: 10351

Výrobca: TURTLE WAX

 

 

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrane osobných údajov.   Viac info