iAutokozmetika.sk

Kvalitná Autokozmetika a Motokozmetika

Odvlhčovač vzduchu do auta Air Dry 1Kg

Odvlhčovač vzduchu do auta Air Dry 1Kg

DOSTUPNOSŤ do 5 dní

Air Dry pohlcovač vlhkosti v aute.

  • Cena: 10,75 €
  • Cena: 12,90 € s DPH

Výrobca: AIRDRY

Odvlhčovač vzduchu do auta THO-MAR Air Dry 1000g.

AirDry odvlhčovacie vrecko bolo vyvinuté špeciálne pre použitie vo vozidlách počas obdobia dažďov. Odvlhčovač AirDry ťahá vlhkosť zo vzduchu ako magnet. Tým, že dokáže nasať až 800 ml vody zabezpečí interiér vozidla od nadbytočnej vlhkosti, ktorá v daždivom období vedie z zahmlievaniu okien a v zimnom období dokonca zamŕzaniu okien z vnútornej strany.
Zvýšená vlhkosť v interiéri okrem toho môže spôsobiť omnoho väčšie škody ako sú napríklad pleseň, hrdza, poškodenie vnútornej elektroinštalácie a nepríjemné zápachy.

Odvlhčovač AirDry umiestnite vo vozidle najlepšie niekde v prednej časti vozidla. Najlepšie miesto je buď palubná doska alebo podlaha u spolujazdca. Na palubnej doske ho ale nenechávajte počass jazdy, hrozí jeho zošmyknutie. Tkanina na hornej strane môže byt po čase vlhká a mali by ste sa vyhýbať kontaktu s vecami citlivými na vlhkosť. Spodná časť je vyrobená z vodotesného obalu, ktorý zabraňuje úniku vlhkosti.

AirDry dokáže pohltiť až 800ml, čiže jeho váha môže byť pri plnom nasiaknutí až 1,8kg. Potom stačí dať odvlhčovač na radiátor až kým nedosiahne váhu minimálne 1,2kg. (Nesušiť v mikrovlnej rúre).Potom ho môžete opäť použiť v interiéri.
Doba kým dosiahne plnej váhy je individuálna podľa vlhkosti v interiéri. Ale obvykle je účinný až do 4 mesiacov od vysušenia.

Rozmery 126mm x 94mm x 274mm.

Výhody odvlhčovača vzduchu AirDry:

- zabraňuje zahmlievaniu a zamŕzaniu vnútorných okien
- upravuje vzduch v interiéri ( absorbuje vlhkosť na úrovni 60% relatívnej vlhkosti a vyššie. Ak je vzduch suchý, vlhkosť je z produktu uvoľnená naspäť)
- absorbuje až 800 ml vody
- možnosť opakovane použiť
- dlhá doba účinnosti až do 4 mesiacov
- prírodné granule šetrné k životnému prostrediu

 

Farba sa môže líšiť.

MADE IN GERMANY.

 

 

Balenie: 1Ks
Hmotnosť: 1,100 Kg

Skladové číslo: 604200 AIR DRY, UNI AIRDRY

EAN: 4037433642008
Výrobca: AIRDRY - THOMAR OHG

 

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrane osobných údajov.   Viac info