iAutokozmetika.sk

Kvalitná Autokozmetika a Motokozmetika

Odvlhčovač interiéru a skiel v aute FoggyStop

Odvlhčovač interiéru a skiel v aute FoggyStop

DOSTUPNOSŤ do 5 dní

Pohlcovač vlhkosti v aute FOGGYSTOP PLUS.

  • Cena: 12,13 €
  • Cena: 14,55 € s DPH

Výrobca: FOGGYSTOP

Odvlhčovač interiéru a skiel v aute FoggyStop. Inovatívny odvlhčovač, ktorý funguje až 3 roky.
Zabraňuje zahmlievaniu a zamŕzaniu vnútornej strany okien v automobiloch!

FoggyStop automaticky zachytáva prebytočnú vlhkosť vzduchu a predchádza tak zamŕzaniu vnútornej strany okien, množeniu baktérií, roztočov a plesní v čalúnení a korózii vnútorných dielov karosérie.
Nepotrebuje batérie ani elektrickú zásuvku. Vydrží pohlcovať vlhkosť až 3 roky (počas 3 minút ho možno ľahko regenerovať - ​​vysušiť a znovu použiť viac ako 100 x).
Vyrobené zo špeciálnej textílie odolnej vysokým teplotám (dôležité pri regenerácii produktu).
Funguje na základe fyzikálnych zákonov a svojimi hygroskopickým vlastnosťami udržuje vlhkosť vzduchu v aute pod rosným bodom, preto predchádza zahmlievaniu (či zamŕzaniu) skiel.


Pohlcovanie vlhkosti výrobkom FoggyStop Plus bolo overené štátnou skúšobňou (fyzikálne technickým skúšobným ústavom, štátny podnik, Ostrava).

Rozmery: 100x130 mm s praktickým uškom so suchým zipsom pre uchytenie.

Hmotnost: 180 ± 9 g

Náplň v produkte má životnosť 3 roky.

Odvlhčovač FoggyStop PLUS je inovatívny produkt americkej firmy Signus Technology Corp. zabraňujúci zahmlievaniu a vzniku námrazy na vnútornej strane skla automobilu. Už žiadne handričky, škrabky alebo spreje. FoggyStop PLUS udržuje vlhkosť vzduchu v aute pod rosným bodom a tak k zahmleniu alebo zamrznutiu inovatky nemôže dôjsť na základe fyzikálnych zákonov. Vydrží pohlcovať vlhkosť až 3 roky (v priebehu niekoľkých minút ho možno ľahko regenerovať - ​​vysušiť a znovu použiť viac ako 100x). Nemusíte nič dokupovať, žiadne drahé náplne. Účinnosť odvlhčenie je overená štátnou skúšobňou.

Nový FoggyStop PLUS má o pätinu väčší objem aktívnej náplne a je opatrený kolorimetrickým vlhkomerom (kruh orámovaný červenou linkou). Kruh mení farbu podľa stupňa zavlhčenia obsahu. Úplne suchý Foggystop PLUS je indikovaný modrou farbou, ktorá sa stúpajúcou vlhkosťou prechádza v bielu až ružovú farbu. Úplne biely alebo ružový kruh indikuje nutnosť regenerácie. Odstránenie absorbovanej vlhkosti z výrobku je veľmi jednoduché a vykonáte ju postupom opísaným v návode.

 

Výhody použitia odvlhčovače FoggyStop PLUS
- výrazne zvyšuje bezpečnosť jazdy v automobile
- nepotrebuje batérie ani elektrickú zásuvku
- zabraňuje zahmlievaniu a zamŕzaniu vnútornej strany okien
- pohlcuje pachy (z fajčenia, z domácich zvierat, potenie)
- vysúšaním interiéru dochádza k obmedzeniu množeniu baktérií a vzniku plesní v čalúnení vozidlá a korózii vnútorných časti karosérie
- vydrží pohlcovať vlhkosť až 3 roky
- jednoduchá manipulácia, malé rozmery
- nová textília odolná vysokým teplotám (dôležité pri regenerácii produktu)

 

Farba sa môže líšiť.

 

Balenie: 1Ks
Hmotnosť: 0,200Kg

JC 1Kg: €

Skladové číslo: DO FOGGYSTOPPLUS
Výrobca: Traiva

Alternatívne produkty

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie