iAutokozmetika.sk

Kvalitná Autokozmetika a Motokozmetika

Diesel aditív plus DXF1 DYNAMAX 500ml

Diesel aditív plus DXF1 DYNAMAX 500ml

DOSTUPNOSŤ do 5 dní

DXF1 - DYNAMAX DIESEL ADITIV PLUS.

Výrobca: DYNAMAX

Diesel aditív plus DXF1 DYNAMAX - PREDLŽUJE ŽIVOTNOSŤ MOTORA

UĽAHČUJE STUDENÝ ŠTART

CHRÁNI PALIVOVÝ SYSTÉM

Zimná viacfunkčná prísada do motorovej nafty. Dokonale naviaže nakondenzovanú vodu v systéme a tým zlepší spaľovanie nafty. Zlepšuje štartovateľnosť motora v zime i v lete. Udržuje čistotu vstrekovacích trysiek. Dokonale chráni palivový systém pred koróziou. Zvyšuje mazaciu schopnosť paliva a tým predlžuje životnosť vstrekovacích čerpadiel a trysiek. Znižuje hlučnosť motora. Zamedzuje parafinovaniu dieselového paliva pri extrémnom chlade. Zaisťuje optimálne mazanie všetkých pohyblivých častí dieselového systému. Zlepšuje studený štart motora.


Potláča penenie v nádrži a v celkovom systéme. Stabilizuje naftu a predlžuje jej skladovací čas. Zlepšuje tekutosť a filtrovateľnosť nafty v zimnom období aj pri teplotách pod -20 °C. Zmenšuje dymivosť.

Dávkuje sa pred tankovaním 0,5 dl na 50 l motorovej nafty. Pri teplotách pod -20 °C sa dávkuje 2- až 3- násobné množstvo.

 

 

Balenie: 500ml
JC 1L: €
Hmotnosť: 0,520 Kg
Skladové číslo: 500070
Výrobca: DYNAMAX

 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrane osobných údajov.   Viac info