iAutokozmetika.sk

Kvalitná Autokozmetika a Motokozmetika

Tekutý stierač DXG2 - DYNAMAX 500ml

Tekutý stierač DXG2 - DYNAMAX 500ml

DOSTUPNOSŤ do 5 dní

DXG2 - DYNAMAX tekuté stierače.

  • Cena: 7,08 €
  • Cena: 8,50 € s DPH

Výrobca: DYNAMAX

Tekutý stierač DXG2 - DYNAMAX.

DXG2 - DYNAMAX RAIN OFF.

ZLEPŠUJE VIDITEĽNOSŤ POČAS DAŽĎA

PÔSOBÍ ANTISTATICKY

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Zlepšuje viditeľnosť v mokrom počasí, počas hmly a pri snežení! DYNAMAX Rain off funguje na báze technológie zlučovania sa dažďových kvapiek pre zvýšenie viditeľnosti počas jazdy bez použitia stieračov. Odpudzuje dážď tým, že spôsobí zlúčenie sa kvapiek. Znižuje priľnavosť nečistôt a hmyzu, napomáha ku vyhľadeniu mikroskopických škrabancov na skle a znižuje odrazy svetla na týchto miestach. Tento antistatický prostriedok tiež znižuje tvorbu námrazy a zabraňuje jej opätovnému vzniku.

Použitie:

Rýchle a jednoduché použitie - stačí nastriekať a vyleštiť. Nastriekajte priamo na očistený a suchý povrch skla vozidla a utrite suchou utierkou zo 100% bavlny alebo mikrovlákna. Taktiež nepolykarbonátové svetlomety môžu byť ošetrené. Renovuje vzhľad vonkajších plastových častí ako sú nárazníky alebo iné. Nepoužívajte na lakované diely.

 

Balenie: 500ml, Rozprašovač.
JC 1L: 17,000€
Hmotnosť: 0,480 Kg
Skladové číslo: 501522
Výrobca: DYNAMAX

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrane osobných údajov.   Viac info