iAutokozmetika.sk

Kvalitná Autokozmetika a Motokozmetika

Antifreeze STABIL chladiaca kvapalina koncentrát CARLINE 4L

Antifreeze STABIL chladiaca kvapalina koncentrát CARLINE 4L

DOSTUPNOSŤ do 5 dní

Nemrznúca chladiaca kvapalina do automobilov antifreeze STABIL typ VW TL 774/B.

  • Cena: 10 €
  • Cena: 12 € s DPH

Výrobca: CARLINE

Antifreeze STABIL chladiaca kvapalina CARLINE. Nemrznúca chladiaca kvapalina do automobilov antifreeze STABIL typ VW TL 774/B.

Popis:

Carline Antifreeze STABIL je celoročná chladiaca kvapalina založená na báze 1,2 etandiolu- (monoetylenglykolu), (MEG). Je určená pre chladiace okruhy starších typov osobných a nákladných automobilov a stroje s prevládajúcim podielom liatiny a mosadzi v chladiacom okruhu. Obsahuje zmes konvenčných inhibítorov korózie, odpeňovadiel, stabilizátorov a ďalších aditív zameraných na dlhodobú ochranu častí chladiaceho systému proti korózii. Bráni zamŕzaniu v zimnom období a tvorbe úsad vodného kameňa.

Kvapalina je miešateľná s ostatnými chladiacimi kvapalinami typu B a kvapalinami zhodnej špecifikácie. Výmenná lehota podľa odporučenia výrobcu vozidla, stroja alebo zariadenia. Obvykle po 2 až 3 rokoch prevádzky.

Normy a špecifikácie:

ASTM D 1384, Afnor NF 15/601, VW TL 774/B v antikoróznych požiadavkách, ZetorTractors - stroje s motormi Zetor.

Použitie:

Kvapalina je po nariedení demineralizovanou vodou určená pre plnenie chladiacich systémov osobných a nákladných automobilov, pracovných strojov, koľajových vozidiel a stacionárnych motorov. Je vhodná najmä pre systémy s liatinových agregátom. Spotrebujte do 60 mesiacov od dátumu výroby.

Tabulka riedenia:

CARLINE Antifreeze Stabil : Destilovaná/ Demin. voda = Bod tuhnutia (°C)
1 : 1 = -37
1 : 2 = -18

Ilustr. foto

 

Balenie: 4000ml

JC 1L: 3,000€

Hmotnosť: 4,100 Kg

Skladové číslo:

Výrobca: CARLINE OMA CZ

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrane osobných údajov.   Viac info