iAutokozmetika.sk

Kvalitná Autokozmetika a Motokozmetika

METABOND GT Plus zušlachťovač do prevodových olejov 5L

METABOND GT Plus zušlachťovač do prevodových olejov 5L

DOSTUPNOSŤ do 5 dní

METABOND GT Plus zušlachťovač do manuálnych prevodoviek a diferenciálov.

  • Cena: 532,50 €
  • Cena: 639 € s DPH

Výrobca: METABOND

METABOND GT Plus zušlachťovač do prevodových olejov 5L.

METABOND GT Plus zušlachťovač do manuálnych prevodoviek a diferenciálov.

Metabond GT Plus je zušľachťovačom kovových povrchov pre manuálne prevodovky, diferenciály a hnacie zariadenia používané v priemysle, ktorý znižuje trenie a opotrebenie zariadení a vylepšuje mazaciu schopnosť. Odporúča sa do nových, použitých a už opotrebovaných zariadení, miešaný s olejom predpísanou kvalitou. Počas krátkej doby používania vykazuje viditeľné výsledky.

Prvotným účinkom METABOND je chemické zušľachťovanie kovových povrchov, vďaka ktorému výrobok poskytuje ideálne podmienky pre olejový film, tým pádom sa opotrebovanie v zariadení zníži, ako aj náklady na údržbu. Vplyvom pridania k najmodernejším bezpopolovým zušľachťovačom kovu špeciálne zložky zlepšujúce mazanie, Metabond GT Plus zvyšuje životnosť motorov a znižuje trecie straty o 60%.

Používaním Metabondu sa prevádzková teplota, vibrácia, ako aj hlučnosť badateľne znížia. Má vysoký obsah antioxidantov, ktoré zabránia starnutie oleja. Zariadenie ošetrené s GT Plus - na istý čas - ochraňuje zariadenie pred problémami spôsobenými čiastočným nedostatkom oleja, ba aj v prípade s celkovým nedostatkom oleja. Pri pravidelnom používaní u nových zariadení sa garantuje trikrát dlhšia životnosť.

Je miešateľný so všetkými syntetickými aj minerálnymi prevodovými olejmi.

Oblasť použitia:

Pri vozidlách do manuálnych prevodoviek a diferenciálov, v priemysle do hnacích zariadení a transmisií. Je použiteľný do nových, použitých aj do opotrebovaných zariadení.

Použitie:

Obsah flakónu pred použitím dobre pretrepeme a v 4-6%-nom pomere prilejeme k čerstvému prevodovému oleju a potom zariadenie necháme pár (4-5) minút bežať. Toto ošetrovanie opakujeme pri každej výmene oleja. Používanie Metabondu predpokladá použitie oleja s predpísanou kvalitou!

Upozornenie:

Nepridávajme do spaľovacieho motora! Pri automatických prevodovkách a samosvorných ("SPEER") diferenciáloch nepoužívajte!

Trvanlivosť:

Bez otvorenia neobmedzená trvanlivosť, po otvorení spotrebovať do 2 rokov.

Pôvod: EU

 

 

Balenie: 5L

JC 1L: 127,800€

Hmotnosť: 5,900Kg

Skladové číslo: METABOND GT Plus (do manuálnych prevodoviek a diferenciálov)

EAN:

Ilustr. foto.

Výrobca: METABOND

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrane osobných údajov.   Viac info