iAutokozmetika.sk

Kvalitná Autokozmetika a Motokozmetika

TURTLE WAX Black Box - hĺbkový čierny lesk SET

TURTLE WAX Black Box - hĺbkový čierny lesk SET

DOSTUPNOSŤ do 5 dní

Sada na udržiavanie hĺbkového čierneho lesku Turtle Wax Black Box.

  • Cena: 29,25 €
  • Cena: 35,10 € s DPH

Výrobca: TURTLE WAX

TURTLE WAX Black Box - hĺbkový čierny lesk SET. Na udržiavanie hĺbkového čierneho lesku Turtle Wax Black Box.

Turtle Wax Black Box

- kolekcia doplnkov na urdžiavanie hĺbkového čierneho lesku Turtle Wax vyvinul BLACK BOX™ - jedinečnú kolekciu doplnkových produktov vytvorenú špecificky na udržiavanie bohatého hľbkového čierneho lesku vášho vozidla.

BLACK PRE-WAX CLEANER - Čierny čistiaci vosk Špeciálne vytvorený čierny čistič a povrchový kondicionér, ktorý hĺbkovo čistí lak a odstraňuje jemné šmuhy a škrabance. Obnoví farbu a lak, a zlepší odraz svetla.

BLACK CARNAUBA BLEND WAX - Zmes Carnauba voskov s hlbokými čiernymi pigmentami a vysokým leskom, vysoko-refraktívnymi polymérmi, ktoré vytvárajú brilantný zrkadlový lesk. UV-inhibítory maximalizujú reflektivitu laku a vosk s čiernymi pigmentmi utesňuje a maskuje jemné nedokonalosti laku.

BLACK SPRAY DETAILER Jedinečný čierny detailer v spreji, ktorý uľahčuje odstránenie zvyškových nečistôt po použitý prípravkov Pre-Wax Cleaner a Black Carnauba Wax. Zabraňuje náhodným šmuhám a zvýrazňuje lesk pri každom kroku.

Prípravok Black Spray Detailer je posledný krok k dokonalému hĺbkovému, bohatému čiernemu lesku.

 

Balenie: SET
JC 1L: €
Hmotnosť: 1,500Kg
Skladové číslo: 10233
Výrobca: Turtle Wax

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrane osobných údajov.   Viac info