iAutokozmetika.sk

Kvalitná Autokozmetika a Motokozmetika

KUNAGONE Prírodný odpudzujúci prípravok proti kunám 1Ks

KUNAGONE Prírodný odpudzujúci prípravok proti kunám 1Ks

DOSTUPNOSŤ do 5 dní

Prírodný odpudzujúci prípravok proti kunám na 3-6 mesiacov - závesné vrecko.

  • Cena: 4,08 €
  • Cena: 4,90 € s DPH

Výrobca: MAMMOOTH

KUNAGONE Prírodný odpudzujúci prípravok proti kunám 1Ks. Prírodný odpudzujúci prípravok proti kunám na 3-6 mesiacov - závesné vrecko.

KUNAGONE – STRÁŽCA AUTA A DOMU PÔSOBÍ NA KUNY

Zloženie:

zmes srsti* niekoľkých psov rôznych rás, tepelne ošetrené, s prídavkom odpudivých zápachov odstrašujúcich divé zvieratá a rastlinného vosku na predĺženie pôsobenia produktu. Predpokladaná doba pôsobenia: 3 až 6 mesiacov. *starostlivo vyberané z vybraných groomerských salónov.

KUNAGONE je overený systém na ochranu pred kunami a innými zvieratami. Stačí, ak umiestníte obsah balenia pod kapotu auta alebo na podkroví a vôňa sáčka Kunagone vytvorí ochrannú bariéru.

Návod :
Odstráňte fóliu zo sáčku a zaveste ho pomocou šnúrok pod kapotou auta (1-2 ks), alebo v podkroví (2-6 Ks.), na bezpečnom mieste, nedostupnom pre iné zvieratá a deti.

Upozornenie:
Keď je kuna v podkroví, alebo pod kapotou auta, Kunagone bude úspešne pracovať v 80% prípadov po prvej inštalácii. V ostatných prípadoch je potrebné pridať ďalšie kusy pre konečné odstrašenie. Kuna je teritoriálne zviera, bojuje o terén, na ktorom žije, takže nezabúdajte na pravidelnú výmenu Kunagonu po 3-6 mesiacoch.
Prevlečte závesku cez šnúrku pred zavesením sáčka pod krytom (môžete ju označiť dátumom, aby prípravok nevyprchal).

 

Balenie: 1Ks

Hmotnosť: 0,060Kg
Skladové číslo:
Výrobca: MAMMOOTH - KUNAGONE

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrane osobných údajov.   Viac info