iAutokozmetika.sk

Kvalitná Autokozmetika a Motokozmetika

TEC 2000 Fuel Injector Cleaner 375 ml

TEC 2000 Fuel Injector Cleaner 375 ml

DOSTUPNOSŤ do 5 dní

Čistič benzínovej palivovej sústavy - TEC 2000 Fuel Injector Cleaner.

  • Cena: 15,30 €
  • Cena: 18,36 € s DPH
  • Pred zľavou: 20,40 €
  • Zľava: 2,04 €

Výrobca: TEC2000

TEC 2000 Fuel Injector Cleaner - Čistič benzínovej palivovej sústavy.

Čistič palivového systému benzínových motorov. Odporúčame používať vo všetkých benzínových motoroch.

TEC2000 Fuel Injector Cleaner udržuje alkohol v stabilnej forme a účinne bráni jeho rozdelení, odstraňuje vlhkosť a vodu, zabraňuje tvorbe agresívne želatínové zmesi, zabraňuje stopám po želatíne v nádrži a palivovom systéme, odstraňuje sadze a uhelnaté usadeniny z hornej časti valcov, čistí sviečky a obsahuje vynikajúce mazacie komponenty, ktoré chránia pred opotrebovaním.

TEC2000 Fuel Injector Cleaner je teda multifunkčný čistič celého benzínového palivového systému, ktorý je vhodný aj pre premazávanie trysiek pri vozidlách s LPG:

- odstraňuje nečistoty a usadeniny v palivovom systéme v spaľovacom priestore, na ventiloch a na Lambda sonde
- v palivovom systéme na seba viaže vodu a zabezpečí jej odstránenie v priebehu horenia palivovej zmesi, zabraňuje tak zamŕzaniu palivovej sústavy, zabezpečuje správnu funkciu karburátora a vstrekovacích jednotiek a tým kladne ovplyvňuje spotrebu paliva
- jeho aplikácia znižuje emisie škodlivín vo výfukových plynoch, odstraňuje koróziu a bránia jej utváranie
- obsahuje mazacie komponenty

Aplikácia je možná tromi spôsobmi:

1. Vyčistenie palivovej sústavy tzv. Na priamo - "hadička" od nádrže sa zasunie do nádoby s prípravkom a motor sa nechá bežať na TEC2000 Fuel Injector Cleaner.
2. Naliať TEC2000 Fuel Injector Cleaner do nádrže, kde je minimálne množstvo paliva a naštartovať. Po 15 až 20 minútach motor vypnúť a doplniť palivo.
3. Čistenie vykonávajte priebežne po 10 000 km alebo pravidelne pridávať do nádrže pri každej predpísanej kontrole (výmene oleja).

 

Balenie: 375ml
JC 1L: 54,400€
Hmotnosť: 0,400 Kg
Skladové číslo: TECFIC375ML
Výrobca: TEC2000

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie