iAutokozmetika.sk

Kvalitná Autokozmetika a Motokozmetika

TEC 2000 Oil Booster 375 ml

TEC 2000 Oil Booster 375 ml

DOSTUPNOSŤ do 5 dní

Prísada do nového oleja - TEC 2000 Oil Booster.

  • Cena: 15,30 €
  • Cena: 18,36 € s DPH
  • Pred zľavou: 20,40 €
  • Zľava: 2,04 €

Výrobca: TEC2000

TEC 2000 Oil Booster - Prísada do nového oleja na zlapšenia trecích podmienok.

K navýšeniu úžitkových vlastností oleja, zlepšenie vnútorného trenia oleja a dotesnenie priesakov. Odporúčame používať vo všetkých benzínových a dieselových motoroch.

TEC2000 Oil Booster výrazne zvyšuje úžitkové vlastnosti oleja, zlepšuje jeho vnútorné trenie a dotěsňuje priesaky. Je založený na dlhom reťazci polyolefínového kopolyméru (k stabilizácii viskozity oleja motorového vozidla) a zmesi špecializovaných olejových prímesí. Všetky olejové prísady TEC2000 Oil Booster, ktoré pomáhajú udržať motor v čistote a prispievajú k zníženiu opotrebovania, vyhovujú požiadavkám a sú akceptované poprednými výrobcami motorov, vrátane Rolls Royce, Jaguar, Mercedes-Benz, BMW, Rover, Volkswagen, Seat, Peugeot, Renault, fiat, Ferrari, Lancia, Alfa Romeo, Citroen, Nissan, Mazda, Toyota a ďalšími. Tieto látky zodpovedajú najvyššiemu stupňu API (American Petroleum Institute) "SJ" (a "CD" pre dieselové motory). Tiež spĺňajú alebo prekračujú požiadavky európskej CCMC.
TEC2000 Oil Booster je jedinečný produkt svojho druhu, ktorý využíva doplnkové látky tak vysokých a celosvetovo uznávaných špecifikácií.

TEC2000 Oil Booster je teda prípravok pre zlepšenie vnútorného trenia oleja a dotesnenie priesakov:

- Zlepšuje mazanie motorovým olejom pri všetkých teplotných zaťaženiach, garantuje plnohodnotné mazanie ihneď pri studenom štarte
- Zlepšuje teplotný pomer a stabilitu motorového oleja, znamenitá tekutosť pri nízkych teplotách
- Znižuje hlučnosť motora, spotrebu pohonných hmôt a oleja, tvorby usadenín a nečistôt
- Zvyšuje výkon motora znížením trecích odporov
- Vysoko účinne zabraňuje vzniku olejového kalu, korózie, korozívnemu štiepeniu a hrdze
- Neutralizuje škodlivé motorové kyseliny
- Chemickú cestou vykonáva dotesnenie motorov, zabraňuje viaznutia piestnych krúžkov, tesnenia zostávajú pružná
- Zabraňuje strihu olejového filmu

A neobsahuje chlór, PCB (polychlórované bifenyly), olovo, kadmium, nepatrí medzi výrobky na báze PTFE, kovových zmesí obsahujúcich zliatinu kovu (meď, olovo, striebro).

APLIKÁCIE

Po každej výmene oleja pridať TEC2000 Oil Booster do nového oleja. Pred naliatím odporúčame vyčistiť motor prípravkom TEC2000 Engine Flush. Jedna dávka 375 ml je určená pre 4 až 8l oleja.

 

 

Balenie: 375ml
JC 1L: 54,400€
Hmotnosť: 0,400 Kg
Skladové číslo: TECOB375ML
Výrobca: TEC2000

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie