iAutokozmetika.sk

Kvalitná Autokozmetika a Motokozmetika

Antifreeze R chladiaca kvapalina - koncentrát CARLINE 1L

Antifreeze R chladiaca kvapalina - koncentrát CARLINE 1L

DOSTUPNOSŤ do 5 dní

Nemrznúca chladiaca kvapalina do automobilov Renault 41-01-001/P-typ D - koncentrát.

  • Cena: 4,17 €
  • Cena: 5 € s DPH

Výrobca: CARLINE

Antifreeze R chladiaca kvapalina - koncentrát CARLINE 1L. Nemrznúca chladiaca kvapalina do automobilov Renault 41-01-001/P-typ D - koncentrát.


Popis:

Antifreeze R je celoročná, koncentrovaná kvapalina na báze 1,2-Etándiolu (monoetylenglykolu) určená pre chladiace okruhy osobných, úžitkových a nákladných automobilov všetkých druhov. Obsahuje zmes organických inhibítorov korózie zameraných na antikoróznu ochranu hliníkových častí motora, ale i častí z farebných kovov, železa a liatiny. Neobsahuje fosfáty, amíny, nitridy ani borax. Zabraňuje usádzaniu vodného kameňa a zanášaniu chladiacich systémov. Kvapalina je bez obmedzení miešateľná s ostatnými chladiacimi kvapalinami na báze etylenglykolu, ktoré plnia uvedené normy.


Normy a špecifikácie:

Renault 41-01-001/P-typ D, AFNOR NFR 15-601, BS 6580 - BS 5117, ASTM D 3306, SAE J 1034.


Použitie:

Riedi sa destilovanou - demineralizovanou vodou na požadovaný bod tuhnutia. Plní sa do čistého chladiaceho systému a mení sa podľa pokynov výrobcu daného vozidla. Dodávateľ neručí za škody spôsobené nesprávnym použitím chladiva. Spotrebujte do 60 mesiacov od dátumu výroby.

Farba: Žltá

 

Tabulka riedenia:
Carline Antifreeze R : Destilovaná voda  = Bod tuhnutia (°C)
1 : 1 = -37

1 : 1,5 = -26
1 : 2 = -18

 

 

Balenie: 1000ml

Hmotnosť: 1,050 Kg

Skladové číslo:

Výrobca: CARLINE OMA CZ

Alternatívne produkty

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie