iAutokozmetika.sk

Kvalitná Autokozmetika a Motokozmetika

Mr&Mrs CESARE osviežovač vzduchu PORTOFINO - Azzuro

Mr&Mrs CESARE osviežovač vzduchu PORTOFINO - Azzuro

DOSTUPNOSŤ do 5 dní

Osviežovač vzduchu navrhnutý výhradne k uchyteniu do mriežky ventilácie automobilu.

  • Cena: 7,49 €
  • Cena: 8,99 € s DPH

Výrobca: Mr&Mrs - Joy Fragrances s.r.l.

Mr&Mrs CESARE osviežovač vzduchu Portofino - AZZURO.

Osviežovač vzduchu navrhnutý výhradne k uchyteniu do mriežky ventilácie automobilu.

Dizajn panáčika CESARE zaujme každého, kto sa bude viesť vo vašom aute. Panáčik nevyniká len svojim dizajnom, ale tiež schopnosťou prevonať vaše auto až na niekoľko týždnov. Okrem prenikavej a intenzívnej vône vo vašom aute panáčik odstráni nepríjemne pachy z fajčenia alebo vozenia domácich miláčikov.

Je vhodná aj pre náročných zákazníkov a spríjemní každú cestu autom.

Neobsahuje agresívne a toxické polyméry.

Obsahuje molekuly esenciálnych olejov neutralizujúce dlhodobo nepríjemné zápachy.

ZLOŽENIE: Termoplastický polymér EVA-netoxický. Farbené netoxickou farbou aroma olej. UPOZORNENIE: Nejedná sa o hračku pre deti. Skladujte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Zabráňte styku s očami, kožou alebo odevom. Po manipulácii starostlivo umyte ruky. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Môže spôsobiť alergickú reakciu.

PO POŽITÍ: Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM / lekára. Uchovávajte v chladnom a suchom prostredí. Nevystavujte výrobok teplotám vyšším ako 70°C. Nepoužívajte tento výrobok na iné účely, než na ktoré je určený. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Zneškodnite obsah/nádobu odovzdaním osobe oprávnenej na likvidáciu odpadov, alebo na mieste určenom obcou.

Výrobok nepodlieha dátumu spotreby.

Krajina pôvodu: Taliansko.

 

Balenie: 1Ks

Hmotnosť: 0,030 Kg
Skladové číslo: JCESBS09NV02
Výrobca: Mr&Mrs Fragrances - Joy Fragrances s.r.l.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie