iAutokozmetika.sk

Kvalitná Autokozmetika a Motokozmetika

Mr&Mrs CESARE osviežovač vzduchu CITRUS & MUSK

Mr&Mrs CESARE osviežovač vzduchu CITRUS & MUSK

Osviežovač vzduchu navrhnutý výhradne k uchyteniu do mriežky ventilácie automobilu.

Výrobca: Mr&Mrs - Joy Fragrances s.r.l.

Mr&Mrs CESARE osviežovač vzduchu CITRUS & MUSK.

Osviežovač vzduchu navrhnutý výhradne k uchyteniu do mriežky ventilácie automobilu.

Dizajn panáčika CESARE zaujme každého, kto sa bude viesť vo vašom aute. Panáčik nevyniká len svojim dizajnom, ale tiež schopnosťou prevonať vaše auto až na niekoľko týždnov. Okrem prenikavej a intenzívnej vône vo vašom aute panáčik odstráni nepríjemne pachy z fajčenia alebo vozenia domácich miláčikov.

Je vhodná aj pre náročných zákazníkov a spríjemní každú cestu autom.

Neobsahuje agresívne a toxické polyméry.

Obsahuje molekuly esenciálnych olejov neutralizujúce dlhodobo nepríjemné zápachy.

ZLOŽENIE: Termoplastický polymér EVA-netoxický. Farbené netoxickou farbou aroma olej. UPOZORNENIE: Nejedná sa o hračku pre deti. Skladujte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Zabráňte styku s očami, kožou alebo odevom. Po manipulácii starostlivo umyte ruky. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Môže spôsobiť alergickú reakciu.

PO POŽITÍ: Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM / lekára. Uchovávajte v chladnom a suchom prostredí. Nevystavujte výrobok teplotám vyšším ako 70°C. Nepoužívajte tento výrobok na iné účely, než na ktoré je určený. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Zneškodnite obsah/nádobu odovzdaním osobe oprávnenej na likvidáciu odpadov, alebo na mieste určenom obcou.

Výrobok nepodlieha dátumu spotreby.

Krajina pôvodu: Taliansko.

 

Balenie: 1Ks

Hmotnosť: 0,030 Kg
Skladové číslo: JCESBS07VN
Výrobca: Mr&Mrs Fragrances - Joy Fragrances s.r.l.

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrane osobných údajov.   Viac info