iAutokozmetika.sk

Kvalitná Autokozmetika a Motokozmetika

Nemrznúca antikorózna kvapalina do vykurovacích systémov DECOTHERM P EKO 10L

Nemrznúca antikorózna kvapalina do vykurovacích systémov DECOTHERM P EKO 10L

DOSTUPNOSŤ do 5 dní

Decotherm P EKO (ekologická kvapalina) sa používa do vykurovacích a chladiacich systémov v príslušnom riedení vodou.

  • Cena: 35,17 €
  • Cena: 42,20 € s DPH

Výrobca: OMA CZ

Decotherm P EKO (ekologická kvapalina) sa používa do vykurovacích a chladiacich systémov v príslušnom riedení vodou. Chráni vykurovacie a chladiace systémy pred poškodením mrazom a pred koróznymi účinkami vody pri riedení do 1: 2, tj. Cca na -18 ° C.

Použitie:

Pri použití v systémoch s núteným obehom je nutné sa riadiť pokynmi ich výrobcu. Spoje musia byť dokonale vykonané, pretože Decotherm P obsahuje antioxidačné, zamedzujúci tvorbe hrdze. Prípadné netesnosti sa teda nemôžu samovoľne utesniť vznikajúcimi koróznymi splodinami, ako sa tomu deje u systému naplneného iba vodou. Tesnenie spojov musí byť odolná pôsobeniu glykolov.

Životnosť inhibítorov korózie je u vodou zriedeného Decothermu P po naplnení do vykurovacieho a chladiaceho systému 3 roky, prípadne aj viac - závisí od konštrukcie systému a jeho stavu.

Odpar vody zo systému sa dopĺňa pred každou zimnou sezónou.

Po doplnení odporúčame skontrolovať bod tuhnutia náplne.

 

KONC. DECOTHERM P % OBJ. RIEDENIE s Demin. vodou = BOD TUHNUTIA:

25 % 1: 3 -12°C

33,3 % 1: 2 -18°C

40% 2: 3 -27°C

50 % 1: 1 -37°C

 

Farba: Žltá

Decotherm P (ekologická kvapalina) sa používa do vykurovacích a chladiacich systémov v príslušnom riedení vodou. Chráni vykurovacie a chladiace systémy pred poškodením mrazom a pred koróznymi účinkami vody pri riedení do 1: 2, tj. Cca na -18 ° C.
použitie:

Pri použití v systémoch s núteným obehom je nutné sa riadiť pokynmi ich výrobcu. Spoje musia byť dokonale vykonané, pretože Decotherm P obsahuje antioxidačné, zamedzujúci tvorbe hrdze. Prípadné netesnosti sa teda nemôžu samovoľne utesniť vznikajúcimi koróznymi splodinami, ako sa tomu deje u systému naplneného iba vodou. Tesnenie spojov musí byť odolná pôsobeniu glykolov. Životnosť inhibítorov korózie je u vodou zriedeného Decothermu P po naplnení do vykurovacieho a chladiaceho systému 3 roky, prípadne aj viac - závisí od konštrukcie systému a jeho stavu. Odpar vody zo systému sa dopĺňa pred každou zimnou sezónou; po doplnení odporúčame skontrolovať bod tuhnutia náplne.

 

Nemrznúca zmes do radiátorov. Nemrznúca zmes do podlahového kúrenia. Nemrznúca zmes do ústredného kúrenia. Nemrznúca - chladiaca zmes do chladiacich systémov. Teplonosná kvapalina do kúrenia.

 

 

Balenie: 10000ml / 10L/

JC 1L: 4,220€

Váha: 11,650Kg

Výrobca: CARLINE

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrane osobných údajov.   Viac info