iAutokozmetika.sk

Kvalitná Autokozmetika a Motokozmetika

Osram H1 12V 55W Cool Blue Intense Box

Osram H1 12V 55W Cool Blue Intense Box

DOSTUPNOSŤ do 5 dní

Sada autožiaroviek H1 12V 55W OSRAM Cool Blue Intense.

  • Cena: 7,92 €
  • Cena: 9,50 € s DPH

Výrobca: OSRAM GmbH

Halogénové žiarovky Osram H1 12V 55W Cool Blue Intense Box.

Popis:

Najmodernejšie halogénové žiarovky s xenónovým efektom. Ako už názov napovedá, halogénové žiarovky Osram Cool Blue Intense sú vážne štýlové. Oproti klasickým halogénovým žiarovkám produkujú Cool Blue Intense svetlo s teplotou chromatickosti až 4200 Kelvinov, takže farba svetla pripomína xenónové výbojky. Všetko je pritom plne legálne a Cool Blue Intense majú homologáciu ECE a spĺňajú všetky požiadavky EU. Sú teda dostupné pre všetky využitia predného osvetlenia. Osram Cool Blue Intesne sú žiadané najmä zo strany vodičov nadšených z dizajnu. Okrem estetických výhod však ponúkajú tieto halogénové žiarovky aj dôležité parametre osvetlenia. V porovnaní so štandardnými halogénovými žiarovkami majú o 20% vyššiu intenzitu svetla, to znamená, že prípadné prekážky alebo osoby môžete spozorovať skôr a teda máte možnosť zareagovať skôr na vzniknutú situáciu na ceste. Svetlo podobné xenónovým výbojkám. Halogénové žiarovky Osram Cool Bue Intense majú modrasté, jasné, biele svetlo. Výrazne spríjemňujú každú cestu a dodávajú vozidlu vskutku pôsobivý dojem, veľmi podobný xenónovým výbojkám.

Pre čo najvyššiu svietivosť dávajte pozor na to, aby ste sa pri inštalácii nedotkli prstami sklenenej banky, pretože mastný odtlačok, ktorý by ostal na žiarovke by vám mohol uberať na svietivosti. V prípade, že bude na žiarovke mastný odtlačok, treba ju očistiť vatovým tampónom. Osram Cool Blue Intense poskytujú až o 20% belšie svetlo ako štandardné halogénové žiarovky, takže obrysy osôb a dopravné značenia rozpoznáte oveľa skôr. Belšie svetlo tiež pôsobí na ľudský zrak príjemnejšie ako žlté, takže nebudete cítiť počas šoférovania unavené oči. Osram Cool Blue Intense si poradia viac aj pri zlých poveternostných podmienkach a pri mokrej vozovke. Životnosť Cool Blue Intense Vás naozaj nesklame ani čo sa týka životnosti.

Výrobca udáva svietivosť až 500 hodín, čo je pri svetelnom výkone a intenzity svietenia veľmi prijateľný údaj. Pri žiarovkách platí, že výkon a svietivosť je vždy na úkor životnosti, no v tomto prípade je to celkom slušný kompromis. Doprajte svojmu auto nekompromisný vzhľad, ktorý vzbudzuje záujem halogénovými žiarovkami Osram Cool Blue Intense.

 

Parametre:

Výrobca: Osram
Cestné použitie: Áno (ECE Certifikát)
Farebná teplota: 4200 K
Svetelný tok: 1550 lm
Životnosť: 500 hodín
Menovité napätie: 12 V
Menovitý výkon: 55 w
Pätica: H1 (P14,5s)

 

Balenie: 1Ks. Plastový box 2Ks žiaroviek.
Hmotnosť: 0,120Kg
Skladové číslo: 64150CBIBOX , OSR64150 CBI-DUO/EA, 64150CBI-HCB
Výrobca: OSRAM GmbH

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrane osobných údajov.   Viac info