iAutokozmetika.sk

Kvalitná Autokozmetika a Motokozmetika

Xeramic Engine Flush 250ml

Xeramic Engine Flush 250ml

DOSTUPNOSŤ do 5 dní

Aditívum Xeramic Engine Flush.

  • Cena: 4,13 €
  • Cena: 4,95 € s DPH
  • Pred zľavou: 5,50 €
  • Zľava: 0,55 €

Výrobca: XERAMIC

Xeramic Engine Flush - Preplachovač motora.

Xeramic Engine Flush v priebehu 10min. vyčistí usadeniny, gumu, hrdzu a ostatky laku z vnútra motoru. Pomáha k uvoľneniu zaseknutých ventilov a piestných krúžkov. Zlepšuje kompresiu a výkon motoru. Redukuje nebezpečné výfukové plyny a znižuje spotrebu paliva. Šetrný voči kovom simeringom a tesneniam. Vhodný pre benzínové, dieslové ale aj LPG motory.

Balenie 250ml je vhodné pre maximálne 4 litre motorového oleja. Môže byť pridaný do mineralných, syntetických a polosyntetických olejov. Napomáha udržať motor v optimálnom stave a výkone.

Použitie:

Xeramic Engine Flush pred použitím riadne pretraste a pridajte do motorového oleja zahriateho na prevádzkovú teplotu. Nechajte motor spustený, približne pri 1500 ot/min. Potom motor vypnite a vypustite olej. Vymeňte olejový filter a nalejte nový motorový olej presne podľa inštrukcií výrobcu.

 

 

Balenie: 250ml
JC 1L: 22,000€
Hmotnosť: 0,300 Kg
Skladové číslo: XE20124_C
Výrobca: XERAMIC

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrane osobných údajov.   Viac info