iAutokozmetika.sk

Kvalitná Autokozmetika a Motokozmetika

Xeramic Ceramic Engine Protector 500ml

Xeramic Ceramic Engine Protector 500ml

DOSTUPNOSŤ do 5 dní

Aditívum Xeramic Ceramic Engine Protector.

  • Cena: 24,71 €
  • Cena: 29,66 € s DPH
  • Pred zľavou: 32,95 €
  • Zľava: 3,30 €

Výrobca: XERAMIC

Xeramic Ceramic Engine Protector je keramická prísada do motorového oleja. Veľmi kvalitná prísada do motorového oleja s dlhodobým účinkom, vyrobená na báze keramického materiálu. Tento unikátny materiál, pôvodne vyvinutý pre kozmický priemysel, našiel revolučné uplatnenie práve v podobe XERAMIC. Má schopnosť znížiť trenie a výrazne zlepšiť mazací účinok, v konbinácii s vlastnosťami syntetického oleja dokáže znížiť opotrebenie a má antioxidačné vlastnosti.

Xeramic Ceramic Engine Protector - zvýšenie výkonu motora, zníženie spotreby paliva, zníženie spotreby oleja, zlepšenie studeného štartu, zníženie opotrebenia motoru, motor pôjde citeľne kľudnejšie, zníženie hlučnosti motora, ekologickejší chod motora, zníži teplotu oleja.

Prípravok je vhodný pre zážihové aj vznetové motory i pre motory s pohonom na plyn.

Môže sa aplikovať priamo do minerálnych, alebo syntetických motorových olejov. Jedna táto náplň Xeramic Ceramic 500ml vystačí na 6 litrov motorového oleja a 50 000 Km.

Je testovaná pre autá s katalyzátorom aj s turbomotormi.

Pri nových motoroch aplikovať až po zabehnutí cca 5000 Km !!!

 

Balenie: 500ml
JC 1L: 65,900€
Hmotnosť: 0,600 Kg
Skladové číslo: sk117586
Výrobca: XERAMIC

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrane osobných údajov.   Viac info