iAutokozmetika.sk

Kvalitná Autokozmetika a Motokozmetika

Nemrznúca antikorózna kvapalina do vykurovacích systémov DECOTHERM E, 10L

Nemrznúca antikorózna kvapalina do vykurovacích systémov DECOTHERM E, 10L

DOSTUPNOSŤ do 5 dní

DECOTHERM E - Nemrznúca antikorózna kvapalina do topných systémov.

  • Cena: 22,50 €
  • Cena: 27 € s DPH

Výrobca: CARLINE

Nemrznúca antikorózna kvapalina do vykurovacích systémov DECOTHERM E.

DECOTHERM E - Nemrznúca antikorózna kvapalina do topných systémov.

Chráni systém pred poškodením mrazom, koróziou a vznikom usadenín; výrazne predlžuje životnosť topného systému; dlhodobo chráni oceľ, liatinu, hliník, meď, zinok, zliatiny hliníka a zliatiny medi pred koróziou; je neškodný proti gumám a plastom (expanzné nádržky, tesnenia, ...) Tesnenie spojov musí byť odolná pôsobeniu glykolov.

DECOTHERM E - nemrznúca kvapalina na báze mEG /monoethylenglykol/

Riedenie Decotherm E + technická/demineralizovaná voda:

1+3= - 12°C

1+2= - 18°C

1+1= - 37°C

 

Farba: Modro-zelená

Počiatočný bod varu / rozmedzie bodu varu v °C: 160-190

Decotherm® E je zelená kvapalina bez zápachu, miešateľná s vodou v každom pomere. Decotherm® E sa používa do vykurovacích v príslušnom riedení demineralizovanou - technickou vodou. Chráni vykurovacie systémy pred poškodením mrazom a pred koróznymi účinkami vody pri riedení do 1: 2, tj. Cca na -18 ° C. Pri použití v systémoch s núteným obehom je nutné sa riadiť pokynmi ich výrobcu. Spoje musia byť dokonale vykonané, pretože Decotherm® obsahuje inhibítory korózie, zamedzujúce tvorbe hrdze. Prípadné netesnosti sa teda nemôžu samovoľne utesniť vznikajúcimi koróznymi splodinami, ako sa tomu deje u systému naplneného iba vodou. Tesnenie spojov musí byť odolná pôsobeniu glykolov. Životnosť inhibítorov korózie je u vodou zriedeného Decothermu po naplnení do vykurovacieho systému cca 3 až 5 rokov, prípadne i viac - závisí od konštrukcie systému a jeho stavu. Odpar vody zo systému sa dopĺňa pred každou zimnou sezónou. Po doplnení odporúčame skontrolovať bod tuhnutia náplne.

Bezpečnostný text:

 

H302: Škodlivý po požití .; H373: Môže spôsobiť poškodenie orgánov pri dlhšej alebo opakovanej expozícii.

 

Nemrznúca zmes do radiátorov. Nemrznúca zmes do podlahového kúrenia. Nemrznúca zmes do ústredného kúrenia. Teplonosná kvapalina do kúrenia.

 

Balenie: 10000ml/10L/

JC 1L: 2,700€

Váha: 11,650Kg

Výrobca: CARLINE

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrane osobných údajov.   Viac info