iAutokozmetika.sk

Kvalitná Autokozmetika a Motokozmetika

DIMER koncentrovaný autošampón 5KG

DIMER koncentrovaný autošampón 5KG

DOSTUPNOSŤ do 5 dní

Koncentrovaný autošampón DIMER.

  • Cena: 24,99 €
  • Cena: 29,99 € s DPH

Výrobca: ATAS

DIMER koncentrovaný autošampón 5KG.

DIMER je super koncentrované vonkajšie umývanie, bikomponentný prípravok najvyššej kvality nepostrádateľný pri vonkajšom umývaní automobilov. Okrem super odmasťovacej schopnosti odstraňuje aj tzv. trafic-film a nepoškodzuje farbu ani kovy.

Určený pre automobily, kamióny , návesy , kontajnery , návesové plachty , motory , podvozky . Vynikajúci aj pre čistenie podláh a zariadení bitúnkov , údenárstvo , olejáren apod Spĺňa potravinárske normy pre čistiace prostriedky ( HACCP ) . Neobsahuje fosfáty .

Možnosti riedenia: s vodou v pomere 1:70 až 100 pre predumytie , 1:40 až 60 pre normálne umývanie , 1:6 - 12 pre bicykle a motory

Návod na použitie :
Zrieďte na požadovaný pomer . Za pomocou rozprašovača naneste na čistený povrch smerom odspodu nahor . Nechajte chvíľu pôsobiť a potom opláchnite vodou. V prípade silnej vrstvy nečistôt použite umývaciu kefu .

Pri použití ako náplne tlakového prístroja prerieďte v pomere 1:3

 

Farba: Zelená - Žltá

pH : Zásadité
Biologická odbúrateľnosť : Viac ako 90 %

 

 

Balenie: 5KG

JC 1Kg: 5,998€

Hmotnosť: 5,380Kg
Skladové číslo: 610164
Výrobca: ATAS

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrane osobných údajov.   Viac info