iAutokozmetika.sk

Kvalitná Autokozmetika a Motokozmetika

Mikrovláknová utierka Terry B 280g MAFRA

Mikrovláknová utierka Terry B 280g MAFRA

DOSTUPNOSŤ do 5 dní

Utierka z mikrovlákna Terry B 280g MAFRA.

  • Cena: 3,33 €
  • Cena: 4 € s DPH

Výrobca: MAFRA

Mikrovláknová utierka Terry B 280g MAFRA. 

Extra jemná utierka z mikrovlákna je mimoriadne vhodná pre čistenie jemných povrchov vďaka špeciálnej štvorcovej štruktúre úpravy povrchu. Je účiná pri čistení na mokro aj na sucho, pretože má elektrostatický účinok, ktorý priťahuje prach. Pri použití namokro má skvelé absorbčné schopnosti a pojme až sedemnásobný objem tekutiny ako je obsah samotnej utierky. Pri čistení nie je potrebné používať chemické čistiace prostriedky. Vynikajúcu kvalitu zabezpečuje pomer zmesi dvoch základných materiálov Polyesteru a Polyamidu, ktorý je 80/20. Dlhá životnosť utierky sa premieta do šetrenia nákladov. Extrémne čistiace schopnosti zabezpečuje vysoká hustota vlákien na štorcový palec. Najefektívnejšie čistenie je možné dosiahnuť používaním rôznych utierok pre jemnejšie a hrubé leštenie a využívaním jednotlivých plôch utierok.

Ošetrovanie: Po použití vyprať ručne mydlom alebo v práčke do 60 °C s akýmkoľvek pracím práškom bez avivážnych prostriedkov a bielidiel. Odporúča sa pranie pri zníženej rýchlosti odstreďovania a šetrné sušenie na vzduchu (nie na horúcom podklade!). Pred prvým použitím doporučujeme vyprať. Pre zachovanie čistiacich schopností je nevyhnutné prať silne zničistené utierky oddelene, aby nedošlo k ich kontaminácii.

 

 

Balenie: 1Ks
Hmotnosť: 0,070Kg
Skladové číslo: NC15003
Výrobca: MAFRA

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrane osobných údajov.   Viac info